Witamy Państwa na stronie internetowej gabinetu stomatologicznego ALKADENT znajdującego się w Aleksandrowie Łódzkim. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami, które mamy nadzieję będą stanowiły dobry początek do dalszej znajomości.

 

 

CEL

Naszym głównym celem jest zdrowy uśmiech Pacjentów i zdobywanie ich zaufania. Praca jest dla nas pasją i dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Podstawową formą naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług stomatologicznych oraz edukowanie i zwiększanie świadomości Pacjentów w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. W każdym przypadku dołożymy wszelkich starań, aby wizyta w gabinecie ALKADENT spełniała Państwa oczekiwania.

 

PERSONEL

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zawodzie stomatologicznym. Ciągłe podwyższanie kwalifikacji, uczestniczenie w szkoleniach oraz codzienna praca z Pacjentem jest dla Państwa gwarancją zadowolenia.

 

USŁUGI

Wszystkie świadczone przez nas usługi wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, sprzętu i materiałów. Nasz gabinet znajduje się na liście Gabinetów Przyjaznych Dzieciom a układ architektoniczny nie stawia żadnych barier osobom niepełnosprawnym. Naszą uwagę poświęcamy szczególnie dzieciom (także z zaburzeniami rozwoju) oraz osobom starszym wymagającym odbudowy, która zagwarantuje dalszy komfort życia. Zachęcamy do kontynuacji naszej znajomości oraz skorzystania z naszych usług:


Jeżeli jesteś zainteresowany/-a usługą spoza naszej listy, koniecznie prosimy o kontakt
Serdecznie zapraszamy!
Zespół ALKADENT